Ziyaretçi defteri

teşekkürler

işim dolayısıyla 10 gün Turgutreis te kalmam gerekti. Apart Turgutreiste yer bulunca ailemi de getirdim. 10 gün boyunca herşey yolundaydı, ilgileri için teşekkür ediyorum. hayırlı sezonlar dilerim.

Apart Turgutreis Tatilimiz

19 Mayıs haftasonu tatilimizi değerlendirmek için eşimle beraber 1+1 Limon Apartta 4 gün kaldık. Temiz olması, aile işletmesi olması, şehir merkezine ve denize yakın olması bizi çok rahat ettirdi. Apart gayet yeterliydi, klima, tv, mutfak malzemesi vs. herşey vardı. işleten aileye çok teşekkürler...

keyifli hesaplı tatil

2016 eylül ayında 2 çift olarak 10 gün Apart Turgutreis'e misafir olduk. apartlar oldukça temiz ve merkezi konumluydu. işleten aile çok sıcak kanlı, ihtiyacımız olan her şey için hemen yardımcı oldular. Apart ana yola 150-200 mt mesafede sakin bir sokakta, bahçe içinde. biz portakal apartta kaldık, 2 odalı balkonlu apartın balkonunda mangal bile yaktık :)
turgutreis aileler için de gençler için de keyifli bir tatil noktası, merkezindeki ve çevresindeki plajların hemen hepsine gittik, ayırca bir günde ev sahibi Himmet amcanın yönlendirmesiyle yine merkezdeki limandan tekne turu yaptık ve çok eğlendik. kesinlike tavsiye ediyoruz, 4 kişilik apartta fiyatları da çok uyguna geldi bizim için. herşey için çok teşekkürler...

Müşteri Memnuniyeti

Henüz kalma fırsatımız olmadı,inşallah eşim ve kızımla rezervasyon yaptırdığımız tatilimizi bu ay sonunda planladığımız gibi yapabiliriz.Buraya yazmak istedim çünki henüz bilgi verme tanışma aşamasında dahi İlker Bey'in gösterdiği ilgili ve yardımseverliğin hakkını vermek istedim.Müşteri tabiki öyle davranacak deyip işin içinden sıyrılmak kolay ,fakat her işletme müşterisine aynı ilgi ile yaklaşmıyor.Zamanında hizmet sektöründe çalışmış biri olarak İlker Bey'in yaklaşımını ailecek takdir ettik.Yapacağımız tatilimizi dört gözle bekliyoruz.
Şimdiden teşekkürler,

Huzur Dolu Bir Tatil...

Açıkçası Turgutreis'e ilk tatil planımızı yaparken bu kadar güzel geçeceğini düşünmemiştim. Her şey çok güzeldi. Ağaçlar içinde, çok sevimli, sakin bir apart, Apart Turgutreis. Hep böyle kalsın. Gösterdiğiniz ilgi ve alakaya, misafirperverliğinize çok teşekkür ederiz. Her şey gönlünüzce olsun.
Tekrar görüşeceğimize eminim.

mayıs 2015 konaklamamız

mayıs ayında 2 arkadaş apart turgutreis te 5 gün konakladık. apartlar beklediğimizden çok daha temiz ve düzenli çıktı. fiyat fayda dengesi çok iyi. temmuz ayı içinde ailece rezervasyon yaptırdık. ilker bey ve ailesine çok teşekkürler...

Bodrum Tatilimiz...

Bahçe içinde, temiz ve fiyatı uygun, mütevazi bir yer. Sahipleri cana yakın. Dolmuş duraklarına, denize ve merkeze 5 dakikalık yürüme mesafesinde. Çok keyif aldık. Herkese tavsiye ederiz. Seneye daha kalabalık gelmeyi planlıyoruz. Teşekkürler Apart Turgutreis ;)

2014 KONAKLAMIZ HK.

2014 temmuz ayında APART TURGUTREİS te 4 kişi bir hafta konaklama yaptık. apartlar temiz, mobilyalar yeniydi. nevresim, çarşaf ve havlular da tertemizdi.
apart şehir merkezinde ve denize, çarşıya oldukça yakın. oldukçada hesaplı bir tatil oldu bizim için. seneye yine burdayız.
Himmet beye ve eşine çok teşekkür ederiz.

Yeni yorum